James Bond je jednou z najikonickejších filmových postáv vôbec a vzhľadom na to, že posledný film s Danielom Craigom, No Time to Die, sme už videli pomerne dávno, mnohí fanúšikovia sa začínajú zaujímať o to, kto by mohol byť novým Jamesom Bondom. Tu je zoznam 5 hercov, ktorí by sa podľa nás hodili na túto úlohu.

Prečítaj si: Špionážní filmy jako James Bond, které musíš vidět!

Tom Hardy

Tom Hardy by bol skvelou voľbou pre rolu Jamesa Bonda. Jeho filmografia je plná drsných a tvrdých úloh, čo je presne to, čo by sa hodilo pre túto ikonickú postavu. Navyše, jeho schopnosť premeny na rôzne postavy by mu umožnila dať Bondovi unikátny a osobitý vzhľad.

tom hardy ako james bond

Idris Elba

Idris Elba by bol vynikajúcim Jamesom Bondom pre svoju drsnosť a autoritu. Jeho účinkovanie vo filmoch ako „Thor“ a „Pacific Rim“ alebo seriáli „Luther“ ukazuje, že má potenciál stať sa skutočne hrozivým hrdinom i nepriateľom. Navyše, ako prvý čierny herec v tejto roli by určite prilákal pozornosť a ponúkol nový pohľad na túto ikonickú postavu.

Mohlo by ťa zaujímať: Tohle jsou nejlepší filmy za rok 2022

idris elba ako james bond

Henry Cavill

Henry Cavill by bol skvelým Jamesom Bondom pre svoju fyzickú kondíciu a schopnosť zahrať charizmatického hrdinu. Jeho účinkovanie vo filme „Man of Steel“ ukazuje, že má schopnosť zahrať nadčloveka, takže by sa s Bondovými špeciálnymi schopnosťami vedel vysporiadať bez problémov. Henry je podľa fanúšikov aktuálne najlepšou voľbou pre Jamesa Bonda a po jeho skončení v projektoch ZaklínačSuperman má možnosť preraziť práve tu.

henry cavill ako james bond

Michael Fassbender

Michael Fassbender by bol skvelou voľbou pre rolu Jamesa Bonda pre svoju schopnosť zahrať nie len silného, ale aj komplikovaného hrdinu. Jeho účinkovanie vo filmoch ako „X-Men: First Class“ a „Steve Jobs“ ukazuje, že má skutočný talent pre herectvo a je schopný zahrať veľmi rôznorodé postavy.

Michael Fassbender ako james bond

Sam Heughan

Sam Heughan neustále ukazuje, že vie posunúť svoje limity o kúsok ďalej. Jeho účinkovanie v televíznom seriáli „Outlander“ dokazuje, že má schopnosť zahrať silného a sebavedome sa prezentujúceho hrdinu, takže by sa s postavou Jamesa Bonda vedel vysporiadať bez problémov. Myslíme si, že by dokázal priniesť nový pohľad na túto ikonickú postavu a ponúknuť divákom niečo nové a zaujímavé.

Sam Heughan ako james bond

Prečítaj si: Filmové konce, které diváci vůbec nepochopili správně!

Ako vidíte, existuje mnoho hercov, ktorí by sa vynikajúco hodili na úlohu Jamesa Bonda. Každý z nich má svoje vlastné silné stránky a schopnosti, ktoré by im umožnili zahrať túto ikonickú postavu na vynikajúcej úrovni. Je len na štúdiu, aby sa rozhodlo, kto by bol najvhodnejšou voľbou pre túto úlohu.