Do Assassin´s Creed: Origins prichádza nový obsah zdarma!

Po tom, čo sa najnovší titul od Ubisoftu dočkal veľkého úspechu medzi kritikmi aj fanúšikmi, sa francúzski vývojári rozhodli pridať do hry nový obsah! To najhlavnejšie by malo byť zdarma, čo znamená, že väčšina vecí z najnovšieho updatu bude dostupná pre každého, kto si už Assassin´s Creed: Origins zakúpil (či už digitálne, alebo má doma krabicovú verziu), po prípade sa na to ešte len chystá. Každopádne, je sa na čo tešiť a dúfame, že sa nechválne známe štúdio poučí z problémov, ktoré prišli s vydaním prvého DLC balíčka – First Civilization Pack.

Doplnok obsahoval nového mounta, štít, lovecký luk, dýky a obrovské kladivo. V čom bol teda problém? Buď si mohol jeden z predmetov získať z Heka Chesty zakúpenej na trhu (áno, je to loot box), alebo si zohnať celú sadu za 1000 Helixov, čo robí približne 10 dolárov. Bolo jasné, že hráči nebudú nadšení z vyhadzovania toľkých peňazí za pár kusov pekne vyzerajúceho, no viac-menej nepotrebného vybavenia. Navyše, First Civilization Pack nebol zahrnutý v Season Passe, čo mnohí vnímali ako zradu. A určite si pamätáš na legendárnu 800 dolárovú edíciu – nuž, ani tí čo si ju zakúpili, toto DLC nedostali grátis. Viacerí kupcovia sa logicky obrátili na médiá a čakajú od Ubisoftu odpoveď. Rovnako ako zvyšok herného sveta.

Pozrime sa teda na to, čo sme sa cez týždeň dozvedeli. Do hry bude pridaná nová obtiažnosť, mód hordy, posledný Trials of the Gods, prekvapenie v podobe questu a ďalšie (platené) balíčky.

Nightmare Mode

Jeden z najočakávanejších prídavkov zaistí pohodlie pre hráčov, ktorí sa po skúsenostiach s RPG-čkami ako Dark Souls, či Nioh cítili podcenení. V poriadku, možno trochu preháňame, no jedno je isté – tento mód tu nebude pre každého. Kompletne prekope level systém Bayeka aj nepriateľov, ktorí budú mať automaticky viac HP a zbrane budú proti nim omnoho menej efektívne. A zabudni na farmenie skúseností, pretože miesta na nižšej úrovni ako tvoj charakter sa budú môcť nášmu egyptskému zabijakovi vyrovnať. Ak hľadáš výzvu, Nightmare Mode je niečo pre teba. Už dnes je zdarma k stiahnutiu.

Here Comes a New Challanger

Here Comes a New Challanger je nový quest, ktorý predstavuje mód “Hordy”, ten, čo raz dávno prišiel spolu s Gears of War 2 a odvtedy sa občas ukáže v niektorom väčšom titule. Svoje schopnosti môžeš ukázať v Cyrene aréne, proti nekonečným vlnám nepriateľov. Ak chceš naplniť svoje sny a stať sa gladiátorom ešte predtým ako to bolo v móde, teraz máš šancu. Odporúčaná úroveň je 32.

Nový quest

Jediná pomôcka je chvost jedného z mountov. Nevieme, či súvisí s nedávno objavenou hrobkou inšpirovanou Final Fantasy XV, no vyzerá to zaujímavo. Budeš hádať s nami?

Trials of the Gods

Posledný boh z trojice najmocnejších je Sekhmet. Ak si predchádzajúcich (Anubis a Sobek) nestihol, v januári budeš mať ďalšiu šancu. Konfrontovať budeš môcť všetkých troch naraz!

Gladiator Items Pack 

Bude obsahovať: Spaniard´s Armor, Palladium Shield, Hercules´ Gladius (meč), Labrys (nôž) a Neptune’s Grasp (kopija)

Wacky Items Pack

Bude obsahovať: Mount a štyri zbrane (bližšie nešpecifikované). Pomôcka od Ubisoftu – perfektne sedí Bayekovmu Towel outfitu.

Tak čo? Hráš AC: Origins, alebo sa ešte len chystáš? Potešil ťa nový obsah? Pokojne sa nám ozvi do komentárov, poprípade do správy. A čo sa týka doplnkov, všetko okrem DLC balíčkov (Gladiator a Wacky Items Pack) bude dostupné zdarma postupne v priebehu decembra.

Zdieľaj s kamarátmiShare on Facebook

2 komentáre

  1. Profilový obrázok používateľa: petrisko121

    Na to som sa veľmi tešil 😀
    1    0

Zanechaj odpoveď