V jednej z najznámejších online hier, Counter-Strike: Global Offensive, pribudne niečo, čo aktuálne zaujíma množstvo jej nadšencov. Okrem niekoľkých módov, ktoré už poznáme, tam však pribudne aj nové DLC, ktoré by podľa všetkého malo obsahovať kooperatívne misie. Množstvo fanúšikov sa tak teší, čo si Valve prichystá tentokrát.

csgo

Na YouTube kanáli Tylera McVikera sa vyskytlo video, ktoré ukázalo dve nové mapy. Tie sa volajú “Import”“Grind”. Podľa niektorých údajov v kódoch by sa nový mód mal do CS:GO dostaviť už čoskoro. Import by mala byť defuse mapa s japonským motívom, čo by hre dodalo o ďalšiu kultúru navyše. Grind by však mala dostať celkom odlišné prostredie. Jedná sa o veľký areál, ktorý sa zameriava na ťažbu uránu v Namíbii.

Mohlo by ťa zaujímať: CS:GO láme rekordy v počte hráčov!

Veľký počet hráčov je tak zvedavých, čo by tieto mapy priniesli, okrem pôžitku z okolia. Niektorí datamineri objavili v súboroch hry slová, ako “coop“, “cooperative” a “coopmission“. Údajne sú určené pre doposiaľ nevydané ikony v novom panoramatickom užívateľskom prostredí. To znamená, že sú zatiaľ nepoužiteľné pre bežného hráča.

Nezabudni sa pozrieť na náš široký výber karambitov!

csgo overpass

Medzitým čo Valve experimentuje a vytvára nové veci, množstvo ľudí robí teórie o tom, čo by z toho mohlo byť. Posledný rok je pre túto legendárnu spoločnosť ale veľmi úspešný, preto sa určite snažia vymyslieť ten najoriginálnejší mód, aký sa dá. Dúfame tak, že sa im to aj podarí.