Čo sa stalo iba 18-ročnému hráčovi z Kanady sa nedeje každý deň. Počas kľúdného hrania na počítači mu cez okno vletela guľka, ktorá ho trafila priamo do hlavy. Obrovským šťastím bolo, že mal na sebe práve headset, ktorý guľka zasiahla. Ak by ho nemal, pravdepodobne by sme sa už o tejto stiuácii nedozvedeli.

Užívateľ Redditu s nickom Enough_Dance_956 totiž celú skúsenosť zdieľal na Reddite aj s priloženými fotkami. Na tých môžeme vidieť prestrelené okno, poškodený headset, odrazenú guľku a dokonca aj dieru v stene, do ktorej sa ešte odrazila.

razer gulka
Prestrelené okno a zasiahnutý headset

Ahojte všetkým, ktorí to vidia. Snažím sa nájsť niekoho z Razeru, aby som im z celého srdca poďakoval. V stredu ráno o 10:30 preletela zatúlaná guľka cez moje okno a trafila mi headset, ktorý som mal práve na hlave. Keby ten headset nebol zhotovený z kvalitného materiálu, asi by už bolo po mne. Neviem si ani predstaviť, akú bolesť by to spôsobilo mojej rodine a blízkym priateľom.“

Mohlo by ťa zaujímať: Najlepšie single-player strieľačky na PC

Podľa jeho vyjadrení okamžite kontaktoval políciu a celá situácia sa aktívne vyšetruje. Či sa im však podarí odhaliť pôvod guľky, to sa už asi nedozvieme.

razer headset reddit
Odrazená guľka a diera v stene

Viacero užívateľov tiež poukázalo na fakt, či sa iba nejedná o zvláštnu reklamnú kampaň zo strany výrobcu slúchadiel. K postu sa však dostal aj samotný zakladateľ a CEO spoločnosti Razer, Min Liang-Tan, ktorý na absurdnú situáciu reagoval so slovami: „Whoa, tak toto je šialené. Som rád že si v poriadku!“ Firma vraj už poslala hráčovi nový headset.

Prečítaj si aj: Matka kladivom roztrieskala počítač vlastnému synovi!

Ako všetko na internete, aj toto musíme zaiste brať so zrnkom soli. Firmy vymýšľajú všakovaké reklamné stratégie, ktoré sa častokrát tvária, že prichádzajú zo strany užívateľov. Úprimne si však nemyslím, že by si práve z takejto veci robili srandu. Každopádne, na jeho mieste by som si asi presunul počítač ďalej od okna.