Špekulácie, že v pokračovaní majstrovského psychologického trilleru Joker si zahrá známa speváčka, sa potvrdili. Po boku Joaquina Phoenixa, ktorý sa opäť vráti do role Arthura Flecka, skutočne bude Lady Gaga, ktorá na svojom Twitteri zverejnila krátky teser na film Joker 2: Folie à Deux, spolu s dátumom vydania – 4. október 2024, čo je presne 5 rokov od vydania prvého filmu Joker.

Mohlo by sa ti páčiť: Vystřižená scéna s Jokerem z filmu The Batman vyšla na YouTube!

Scenár je už síce napísaný, no na filme sa začne pracovať až v decembri. O deji sa pritom stále nevie nič, jedinou nápovedou je samotný názov Folie à Deux – odborné pomenovanie situácie, kedy dvaja ľudia zdieľajú rovnakú či veľmi podobnú mentálnu poruchu. Nie je ťažké uhádnuť, akú úlohu bude vo filme mať Gaga – aj bez toho srdiečka na tvári by bolo jasné, že pôjde o Harley Quinn, Jokerovu bláznivú spoločníčku.

Mohlo by ťa zaujímať: Warneři zrušili již natočený film Batgirl, který nikdy nevyjde!

Táto novinka, v spojení s hudobne naladenou ukážkou, hrá do kariet aj zatiaľ neoficiálnym informáciám, podľa ktorých by mal byť Joker 2 točený na štýl muzikálu. Režisér Todd Phillips už so speváčkou pracoval na veľkofilme Zrodila sa hviezda (2018), ktorý síce nie je muzikál, ale nemá ani od neho ďaleko. Nech už tomu je akokoľvek, vzhľadom na dátum premiéry si na tento titul budeme musieť ešte nejaký čas počkať.