Scott Eastwood, potomok ikonického Clinta Eastwooda, ktorý sa objavil napríklad aj vo filmoch Jednotka Samovrahov či Rýchlo a Zbesilo 8, si robí zálusk na istú obľúbenú komiksovú postavu. Nedávno sa (opäť) vyjadril, že by nebol proti tomu, keby mu Marvel ponúkol úlohu Wolverina.

Prečítaj si aj: Spider-man 2 aj Wolverine – Ako zvláda Insomniac svojich Marvel hrdinov?

Scott Eastwood jednotka samovrahov

Počas rozhovorov o jeho blížiacej sa romantickej komédii I want you back prišla reč aj na možnosť tejto roly. Podnetom boli najmä fanúšikovia, medzi ktorými je na sociálnych sieťach, čo sa obsadenia Wolverina týka, už nejaký čas voľbou číslo jeden. „Nikdy neviete. V Hollywoode človek nikdy nevie,“ asi taká bola jeho odpoveď na otázku, či ho títo zanietení podporovatelia niekedy uvidia s pazúrmi medzi prstami.

Mohlo by ťa zaujímať: Jakým způsobem dojde ke spojení světů Spider-Mana a Venoma?

Na nadväzujúci komentár redaktora, či by fanúšikovia nemali začať petíciu, Scott Eastwood povedal, že „mali by ju spustiť“. Jeho kolegyňa Clark Backová neváhala zareagovať slovami „ja by som ju podpísala“. Možno k tomu aj dôjde, lebo to nie je prvýkrát, čo sa Eastwood rozhovoril o možnosti prijatia tejto roly.

Hugh Jackman Wolverine

Scott Eastwood vs Hugh Jackman

Už pred pár rokmi rozprával o tom, ako veľmi túto postavu zbožňuje. „Milujem Wolverina. Je to jedna z mojich najobľúbenejších komiksových postáv vôbec. Je to totálne drsný renegát. Je tak trochu ako utrhnutý z reťaze, viete. Nehrá podľa pravidiel. Je presne ten druh postavy, ktorá by mi sedela.“

Mohlo by sa ti páčiť: America Chavez – kto je to, a čo má spoločné s multivesmírom?

Nie je tomu tak dávno, čo sa zdalo, že Hugh Jackman je s úlohou Wolverina už hotový, no v poslednom čase sa začali objavovať správy o jeho možnom vstupe do filmov MCU cez Strangea a jeho mnohovesmír šialenstva. Sú to síce zatiaľ všetko len dohady, ale Jackman v minulosti potvrdil, že keby išlo o MCU (a nielen samostatných X-Menov), návrat by zvážil.

V každom prípade nezaškodí mať nachystaného niekoho mladšieho, kto je ochotný sa do tejto postavy vžiť na zavolanie. Medzi ďalších hercov s podobnými snami (a podporou od divákov) patrí napríklad Dave Bautista ako Bane z DC.