Svetoznáma streamovacia platforma už dávno nie je tým, čím pôvodne bola. Aj keď sa drvivá väčšina obsahu zameriava na hry, novej „mete“ – kúpaniu sa vo vírivkách či v detských bazénoch – sa nedá konkurovať. V novej Hot Tub kategórii však nepribúdajú len Twitch streamerky v bikinách. Tým najnovším prírastkom sú tieto vydry, ktoré sa kúpu v jazierku.

Zvieratá na Twitchi nie sú žiadnou veľkou novinkou, avšak v kategórii, ktorú by si pokojne našiel na stránkach určených pre dospelých, vydry celkom vytŕčajú z davu. Za streamom stojí organizácia Marine Mammal Rescue Center, ktorá operuje na východnom pobreží Ameriky a na Havaji. Tieto krásavice sa momentálne nachádzajú v Kanade, konkrétne vo Vancouveri. A ako názov tejto organizácie už napovedá, tak zachraňujú zranené či v iných problémoch namočené morské cicavce.

Mohlo by ťa zaujímať: Twitch snižuje cenu za předplatné! Bude nižší podle toho, kde žiješ!

Vydry sa však nečvachtajú vo vírivke, ale plávajú si vo svojom výbehu. Vtip by samozrejme nebol kompletný, ak by jeho autori zabudli na adekvátne použitie Caps Locku v názve či prehnané množstvo emojis. Zvieratám tak nechýbajú „nové hračky“, ba dokonca prívlastok „najhorúcejšie“. Čerešničkou na torte sú zvuky vĺn vody v pozadí, ktoré tak dodávajú celému streamu pokojnú atmosféru. Ich živý prenos je dokonca jedným z najsledovanejších v celej kategórii. Viac ako 3 000 divákov sa prišlo zrelaxovať pri hravých morských stvoreniach.

Tieto vydry sa začali pravidelne ukazovať v Twitch kategórii Hot Tub

Veľmi ťažko by si hľadal pokojnejšie miesto na platforme Twitch, ako toto, obzvlášť v Hot Tub kategórii. Jedným z konkurentov však určite sú maľovacie streamy Boba Rossa. Ak by si si však chcel pozrieť zaujímavý herný obsah, určite sa mrkni na jedno z videí na našom Youtube kanále.